Akbank Direkt İle Anında 30 Bin Lira Kredi

0
122
İnternet bankacılığı günümüzde herkesin kolayca yapabileceği bir hale geldi. Telefon, bilgisayar, tablet, hatta internete bağlanabilen her cihazdan bankacılık işlemlerini kolayca yapma imkanı var. Akbank’ın internet bankacılığı uygulaması Akbank Direkt de bu uygulamalardan biri. Akbank, müşterilerine uygulama içerisinde hesap ve bakiye bilgilerine, ödemelere, kredi kartı işlemlerinin yapılmasına izin verdiği gibi, kolay yoldan kredi çekme şansı da veriyor. Müşterinin kredi almasına engel olmayacak durumlara göre 30 bin TL’ye kadar kredi çekimine izin veriyor. Çekilen kredi anında banka hesabınıza yatıyor ve kullanıma hazır oluyor. Nasıl Başvurulur Akbank müşterisiyseniz uygulama veya siteye girildikten sonra hesabınıza girmeniz gerekir. Daha sonra “Krediye Başvur” butonuna basarak işlemi başlatıyorsunuz, buradaki kazanç zaman oluyor, kredi çekmek için bilgileriniz bir insanın yapacağından daha hızlı kontrol edilir. Bütün bu kontrol tamamlandığında sisteme kayıtlı telefon numaranıza kısa mesaj halinde kod gönderilir. Bu kod ile tüm şartlar kabul edilmiş olur ve gerekli onaylanmaların ardından çekmek istediğiniz tutar hesabınıza yatırılmış olacaktır. Bankamatiklerden veya bankadan çekebilirsiniz, ancak bankamatikten çekmeniz durumunda kredi tutarına bağlı olarak masraf ödeme durumu ortaya çıkıyor. Banka şubesinden masrafsız olarak çekme şansınız var. Sözleşmeler, ödeme planları gibi kağıt işleri e posta hesabınıza iletilir, ancak internet sitesindeyken de yazdırma şansınız vardır. Tüm imza işleri kısa mesajla yine telefon üzerinden halledilir. Akbank müşterisi değilseniz yine de krediye internet üzerinden başvurabilirsiniz. Akbank Direkt sizin bazı bilgilerinize ihtiyaç duyar, T.C. Kimlik numaranız, telefon numaranız gibi bilgileri verdikten sonra size ön onay gönderilir. Bu ön onay sonucunda size gerekli bilgileriniz bildirilir ve ardından bu bilgilerle birlikte banka şubesine davet edilirsiniz. Unutmayın, kredi çekmek için birçok şartı karşılamanız gerekiyor. Özellikle kredi isteğinizi bir makineye karşı yaptığınız için size vereceği miktarları iyi kontrol ederek kredi başvurunuzu tamamlayın. Ne Kadar Geri Ödenir Bu birçok değişkene bağlı bir durum. Akbank Direkt’te size ne kadar kredi çekeceğinize, kaç ayda ödeyeceğinize, kredinizin tipine, güncel faiz oranına göre hesaplama yapan bir makine bulunur ve bu makineden aylık ne kadar ödeyeceğinizi, faiz oranını, toplam ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığı günümüzde herkesin kolayca yapabileceği bir hale geldi. Telefon, bilgisayar, tablet, hatta internete bağlanabilen her cihazdan bankacılık işlemlerini kolayca yapma imkanı var. Akbank’ın internet bankacılığı uygulaması Akbank Direkt de bu uygulamalardan biri. Akbank, müşterilerine uygulama içerisinde hesap ve bakiye bilgilerine, ödemelere, kredi kartı işlemlerinin yapılmasına izin verdiği gibi, kolay yoldan kredi çekme şansı da veriyor. Müşterinin kredi almasına engel olmayacak durumlara göre 30 bin TL’ye kadar kredi çekimine izin veriyor. Çekilen kredi anında banka hesabınıza yatıyor ve kullanıma hazır oluyor.

Nasıl Başvurulur

Akbank müşterisiyseniz uygulama veya siteye girildikten sonra hesabınıza girmeniz gerekir. Daha sonra “Krediye Başvur” butonuna basarak işlemi başlatıyorsunuz, buradaki kazanç zaman oluyor, kredi çekmek için bilgileriniz bir insanın yapacağından daha hızlı kontrol edilir. Bütün bu kontrol tamamlandığında sisteme kayıtlı telefon numaranıza kısa mesaj halinde kod gönderilir. Bu kod ile tüm şartlar kabul edilmiş olur ve gerekli onaylanmaların ardından çekmek istediğiniz tutar hesabınıza yatırılmış olacaktır. Bankamatiklerden veya bankadan çekebilirsiniz, ancak bankamatikten çekmeniz durumunda kredi tutarına bağlı olarak masraf ödeme durumu ortaya çıkıyor. Banka şubesinden masrafsız olarak çekme şansınız var. Sözleşmeler, ödeme planları gibi kağıt işleri e posta hesabınıza iletilir, ancak internet sitesindeyken de yazdırma şansınız vardır. Tüm imza işleri kısa mesajla yine telefon üzerinden halledilir.

Akbank müşterisi değilseniz yine de krediye internet üzerinden başvurabilirsiniz. Akbank Direkt sizin bazı bilgilerinize ihtiyaç duyar, T.C. Kimlik numaranız, telefon numaranız gibi bilgileri verdikten sonra size ön onay gönderilir. Bu ön onay sonucunda size gerekli bilgileriniz bildirilir ve ardından bu bilgilerle birlikte banka şubesine davet edilirsiniz.

Unutmayın, kredi çekmek için birçok şartı karşılamanız gerekiyor. Özellikle kredi isteğinizi bir makineye karşı yaptığınız için size vereceği miktarları iyi kontrol ederek kredi başvurunuzu tamamlayın.

Ne Kadar Geri Ödenir

Bu birçok değişkene bağlı bir durum. Akbank Direkt’te size ne kadar kredi çekeceğinize, kaç ayda ödeyeceğinize, kredinizin tipine, güncel faiz oranına göre hesaplama yapan bir makine bulunur ve bu makineden aylık ne kadar ödeyeceğinizi, faiz oranını, toplam ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz