Düşük Maliyetli Prefabrik Yapı

0
74
Düşük Maliyetli Prefabrik Yapı

Genellikle tarım uygulamaları için kullanılan bu prefabrik yapı, modüler, yüksek mukavemetli, düşük maliyetli ve ilginç tasarımından ötürü konut olarak da kullanılabiliyor. Green Architect firması Michael Jantzen tarafından tasarlanmış ve şimdi çok ilgi gören değişik bir tasarım.

Birbirine Bağlanabilen Prefabrik Kabinler

Tasarımıyla ve geniş pencereleri ile dikkat çeken bu prefabrik kabinler birbirine bağlanabilme özellikleri ile yaşanabilen konutlara dönüşebiliyor. Olgga Mimarlık tarafından tasarlanmış prefabrik yapılar oldukça ilgi görüyor.

Geridönüşümden Yapılmış Taşınabilir Prefabrik Ev

Bir düğmeye basarak açıldığında küçük yaşanabilir bir alana dönüşen bu taşınabilir prefabrik ev, bir kargo konteyner dan oluşmuş. İçinde harika bir kahve standı, yatak odası ve hatta tuvalet bulunan eğlenceli ve çok yönlü bir tasarım.

Muhteşem Manzaralı Prefabrik Ev

Yol, elektrik ve su bile olmayan Seattle yakınlarında inşa edilen bu prefabrik yapı Anderson Architecture tarafından tasarlanmış. Tepeye inşaa edilen bu prefabrik yapı doğanın içinde olmasına rağmen oldukça modern ve konforlu. Aynı zamanda bu prefabrik yapı, geniş pencereleri ile banyo dahil olmak üzere muhteşem doğa manzarasının keyfini yaşama olanağı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz