En İyi Emlak Sitesi Hangisidir?

0
74
En İyi Emlak Sitesi Hangisidir?

Emlakçılık

İnşaat sektörünün gelişmesiyle konut, site, toplu konut, rezidanslar epeyce hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Böyle önemli ve rağbet gören bir sektörün önemli bir ayağı da reklam ve pazarlamadır. Özellikle büyük inşaat firmalarının reklamlarını hemen hemen her televizyon yayında görmekteyiz. Reklamların diğer bir ayağı da internet siteleridir. Satın almak veya kiralamak istediğimiz ev arsa konut vb. gayrimenkulleri sitelerden arayıp bulabiliriz. Bunların en çok kullanılan sitelerinden birisi www.sahibinden.com ‘dur. Diğeri ise www.hurriyetemlak.com.

Sahibinden

Bu site yaklaşık 18 yıllık olup, aktif olarak 41 milyon kişi kullanıcısı vardır. Çok güvenilir olmasının en geçerli sebeplerinden birisi. Alıcı ve satıcının birebir temas kurmasına olanak vermesidir. Komisyon usulü çalışmazlar. Bu sitede filtreleme özelliği ile şehir, semt, mahalle, sokak olarak ince ayrıntıları ile düşünülmüş bir hizmet sunmaktadır. Haritalar özelliği ile istediğiniz gayrimenkulü bulabilirsiniz. Filtre özelliklerinden binanın yaşı, binanın kat sayısı, oda sayısı, banyo sayısı, balkon, ısıtma durumu, krediye uygunluk durumu. İstediğiniz filtre seçeneği ile satılık, kiralık, günlük kiralık, devren satılık, devren kiralık biçimde istediğiniz gayrimenkulü geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Eğer ilan vermek isterseniz size bir aylık ücretsiz vermekte olup sonraki aylarda ilanın devamı için ücret istemektedirler.

Hürriyet Emlak

Bu site ise adından anlaşıldığı üzere Doğan Grubunun uzantısı olan bir sitedir. Bu site kullanımı kolay filtre seçenekleri ile bizleri yönlendiren bir sitedir. İlk başta akıllı harita seçeneği ile istediğimiz bölgede ki ilanları kolaylıkla bulabiliriz. Çok basit bir şekilde istediğimiz filtre seçeneğini kullanarak aradığımız ev, arsa, işyeri ve konutları bulabiliriz. Site ile ilgili herhangi bir sıkıntıda gerek mail, gerek ise telefon aracılığı ile kendilerine ulaşmak mümkün. Emlak Matik sistemi ile siz istediğiniz tarzda bir gayrimenkulü söylüyorsunuz onlar sizin yerine arama yapabiliyorlar. Kullanışlı, portföyü geniş, aynı zamanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir site.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz