Evde Gelin Buketi İşi ile Ek Gelir Kazanmak

0
74
Evde Gelin Buketi İşi ile Ek Gelir Kazanmak

Özellikle evlenecek gelinlerin hayali güzel bir düğünde ellerindeki buketlerin oldukça muhteşem olmasıdır. Bu yüzden gelinler yapacakları harcamalarda özellikle de düğün yaklaştığı dönemlerde harcayacakları para miktarına dikkat etmiyorlar. Canlı olarak gelin buketleri 300-500 TL arası bir fiyata satışa sunuluyor. Bu buketlerin maliyet 40-50 TL arasında olmasına rağmen bu kadar yüksek fiyata alıcı bulması işi daha da karlı hale getiriyor. Evinizde kolaylıkla gelin buketi işi uğraşabilir ve bu iş ile ek gelir kazanabilirsiniz. İşinizi ilerlettiğinizde ayda 3000-4000 liraya kadar bir gelir kazanabilirsiniz. Ayrıca bu sayede çocuğunuza bakabilir ya da evinizin konforundan vazgeçmemiş olursunuz.

Evde Gelin Buketi Nasıl Yapılır?

Evde gelin buketi yapmak istiyorsanız öncelikle bu işi yapmak için 2 farklı yöntem vardır. İlk olarak bir gelin buketi firması ile anlaşma sağlayıp kendinizi riske atmadan üreteceğiniz gelin buketi ayrıcalığı ile aylık olarak ortalama 1000-2000 TL arası gelir kazanabilirsiniz. Eğer bir firma ile çalışırsanız evinize gönderilen cansız çiçekleri buketlere dönüştürmeniz yeterli olacaktır. Ancak Türkiye oldukça çiçek bakımından zengin bir ülke olduğu için canlı çiçek satın alarak olacak düğünlere önceden hazırlık yapıp canlı çiçekleri daha ucuza mal edip iyi bir kar ekleyerek buket halinde yeni gelin olacaklara satabilirsiniz.

Evde Gelin Buketi İşi İle Ek Gelir Ne Kadar Kazanılır?

Askeri bir ücretle fabrikada çalışmaktansa evde gelin buketi yapıp satmak oldukça kar getiren bir hobi aynı zamanda bir iş haline gelmiştir. El işleri ve yeteneklerinize göre alacağınız çiçekleri bukete yerleştirdikten sonra gelinlerin düğün esnasında taşıyacakları gelin butiklerine kolayca uygun hale getirebilirsiniz. Gelin butiklerinin farklı ve değişik çeşitleri olması onları oldukça özel kılar. Ayrıca ayda ortalama olarak kazanacağınız 3000-4000 TL de sizin için muhteşem bir ek gelir olacaktır. Gelinlerin sevinçlerine ortak olmak da sizi ekstra olarak sevindirecektir. Ayrıca evde gelin buketi yaparak ve bu yaptığınız buketlerin satışını arttırmak istiyorsanız ve girişimciliğinize güveniyorsanız Instagram ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinden reklam yaparak alıcı bulabilirsiniz.

Eve Ek İş Veren Firmalar İletişim

Çok değerli ziyaretçilerimiz ekonomidegundem.com olarak sitemizin öncelikli amacı konusunda uzman editörlerimizin kredi mevzuatları ile ilgili bilgi paylaşımları yapmaktır. Fakat siz değerli ziyaretçilerimizin yorumları karşısında bir editörümüz evlere ek iş veren firmalar ve evde ek iş olarak ne yapılabilir doğrultusunda araştırmalarını güncel olarak paylaşıcaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz