Evde Mandal Montaj İşi ile Para Kazanmak

0
70
Evde Mandal Montaj İşi ile Para Kazanmak

Hemen hemen her evde, ev hanımlarının çamaşırları asmak için veya bir yerde süs eşyası olarak kullanmak için marketlerden, bakkallardan ve pazarlardan temin ettikleri mandallar plastik veya ahşap malzemelerden yapılmaktadır. Bu mandallar birkaç farklı parçanın bir araya getirilip montajlanması sonucu oluşmaktadır. Günümüzde sizler de evde mandal montaj işi yaparak ek gelir elde edebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Mandal Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle evde mandal montaj işi ile evinize ek gelir kazandırmak için bir firma bulmalısınız. Bu firma ile iletişime geçtikten sonra firmalar size; 1 adet mandal makinesi ve 100 kg mandal parçaları gönderecektir. Mandal montaj işi ile her 10 kg için belirtilen ödemeyi alabilirsiniz. Çok fazla yorucu olmayan sadece zamana bağlı bir iş olan mandal montaj işinde makineyı kullanarak basit 2 – 3 adımla montaj işini yapabilir ve evlerde kullanılan mandalı meydana getirebilirsiniz.

Evde Mandal Montaj İşini Kimler Yapar?

  • Evde mandal montaj işini özellikle evde duran ev hanımları yapabilir.
  • Evde mandal montaj işlerini fiziksel engeli bulunan ancak yapabilme kabiliyetine sahip, ebeveyni kontrolünde sosyal hayata kazandırılabilecek engelliler yapabilir.
  • Mandal montaj işini dersleri yoğun olmayan öğrenciler yapabilir.
  • Ailesine katkı sunmak isteyen işsiz tüm bireyler evde mandal montaj işini yapabilir.

Evde Mandal Montaj İşi için Firma Nasıl Bulunur?

Evde mandal montaj işi için bu işi yaptıran firmalar bulunmaktadır. Firmaları sosyal medya üzerinden, arama motorlarından veya internetten firmaların web sayfalarından ulaşabilirsiniz. Günümüzde evde mandal montaj işi yapan birçok birey ve bu işi sürdüren firma olduğu için iş bulma sorunu yok denecek kadar azdır.

Evde Mandal Montaj İşi Haftalık Ne Kadar Kazanırım?

Evde mandal montaj işi için haftalık veya aylık kazanç gibi bir ifade söz konusu değildir. Örneğin 1 kg mandal için firmalar sizlere 10 – 12 TL arasında ödeme yapmaktadır. Günde kaç saat evde çalışacağınıza siz karar verebilir ve haftalık kaç kg mandal montajı yapabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Haftada 20 kg mandal montajı yapan kişilerin evde manda montaj işi ile haftalık 200 – 240 TL arasında kazandıklarını söyleyebiliriz.

Eve Ek İş Veren Firmalar İletişim

Çok değerli ziyaretçilerimiz ekonomidegundem.com olarak sitemizin öncelikli amacı konusunda uzman editörlerimizin kredi mevzuatları ile ilgili bilgi paylaşımları yapmaktır. Fakat siz değerli ziyaretçilerimizin yorumları karşısında bir editörümüz evlere ek iş veren firmalar ve evde ek iş olarak ne yapılabilir doğrultusunda araştırmalarını güncel olarak paylaşacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz