Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Hemen Başvuru Hızlı Sonuç

0
77
Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Hemen Başvuru Hızlı Sonuç

İhtiyaç kredileri, insanların acil nakit para, okul masrafları, arabanın ihtiyaçları gibi özel sorunları karşılamak için kişilere belirli şartlar dahilinde verilen bir miktar paradır. Tüketici kredilerinde yeni bir çağı başlatan BankPozitif, sizlere oturduğunuz yerden yapacağınız birkaç işlem sonucunda kapınıza kadar gelen bir fırsat imkanı sunuyor. Üstelik şubeye gidip sıra beklemek zorunda kalmadan! BankPozitif ihtiyaç kredisi sadece 4 dakika içinde sonuçlanır ve geriye size sadece beklemek kalır.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi Nedir?

BankPozitif ihtiyaç kredisi, internet üzerinden dolduracağınız başvuru formu sonucunda anında cevap alabileceğiniz ve kredi başvurunuzun olumlu sonuç alması durumunda şubeye gidip sıra bekleme derdiniz olmadan banka yetkililerinin gelip formalite işleri halletmesi sonucu, belirttiğiniz hesaba paranın yatacağı bir kredidir. Üstelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için 50.000 TL’ye kadar kullandırılabilen kredilere 36 aya varan vade fırsatları da eklendi! Aynı zamanda sizden kredi kullanımlarında istenen dosya masrafı, ek ücret veya sigorta paraları gibi ücretlerde talep edilmez.

BankPozitif İhtiyaç Kredisi’nden Nasıl Yararlanılır?

Öncelikle bankanın internet sayfasına giriş yapıp, “Krediler” bölümündeki “Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi” başlığının altında bulunan “Hemen Başvur” linkine tıklayıp, sizden istenen bilgileri dolduruyorsunuz. Ardından hemen sonuçlanan kredi cevabınız olumlu ise diğer işlemlere devam edebilirsiniz.

Ardından bütçenize uygun ödeme planını tercih edip, kredi tutarınızın yatmasını istediğiniz banka hesap bilgilerini girersiniz.

Bu işlemlerden sonra, banka görevlilerinin sizden gerekli belgeleri imzalamanız için gelecekleri adres, saat ve tarih bilgilerini girersiniz. Banka yetkilileri sizin belirlediğiniz adres, tarih ve saatte sizi ziyaret ederler. Bu işlem esnasında yanınızda bulundurmanız gerekenler ise sadece nüfus cüzdanı ve son 3 ayda adınıza kesilmiş sabit bir faturadır. Örneğin, elektrik, su veya doğalgaz faturası olabilir.

Hiçbir sıra beklemeden, ek ücret ödemeden dakikalar içinde tamamlamış olduğunuz krediniz, daha önceden belirlemiş olduğunuz hesaba yatar ve size yalnızca paranızı çekmek kalır.

BankPozitif’in mobilden ve internetten anında şubesiz kredisi ile hemen başvuru, hızlı sonuç prensibi ile müşterilerine sunduğu bu kredi imkanından mutlaka yararlanmalısınız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz